KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14834143
nr 1483 4143
Josef Öberg
(1890-1967), Sverige
Signerad, akvarell, Stockholmsmotiv, 36x54 cm, yttermått inklusive ram: 55x70 cm
Josef (Jocke) Öberg, svensk bildkonstnär född 1890, död 1967.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 22 augusti 2022
kl 19:32:47
18/8 11:41:13
250 kr
22/8 19:27:47
Josef Öberg
Läs mer om Josef Öberg